nexter logo
Twój partner w walce z alergią.I nie tylko...
omegadiagnostics logo
Twój partner w walce z alergią.I nie tylko...

 Omega Diagnostics GmbH jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju produktów do diagnostyki chorób alergicznych. Posiada szeroką wiedzę w zakresie produkcji i standaryzacji ekstraktów alergenowych. Współpracuje z międzynarodową firmą farmaceutyczną specjalizującą się w badaniach, produkcji i dystrybucji preparatów do diagnostyki in vivo (testy skórne, prowokacje) oraz szczepionek alergenowych (immunoterapia swoista).


OMEGA Diagnostics GmbH zaopatruje się w wyciągi alergenowe w firmie ALLERGOPHARMA.


 Firma Nexter jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem firmy Allergopharma oraz firmy Omega Diagnostics. Dzięki współpracy z tymi firmami posiadamy szeroki panel produktów alergologicznych (profilaktyka, diagnostyka in vivo, diagnostyka in vitro, szczepionki alergenowe - immunoterapia swoista). Umożliwiamy kompleksową opiekę nad pacjentami z alergią IgE- zależną.


Nexter Sp. z.o.o. zapewnia ciągłość diagnostyczno - terapeutyczną.


 Jako wieloletni partner firm Allergopharma i Omega Diagnostics firma Nexter jest rozpoznawalną i cenioną marką na polskim rynku alergologii.

Strona główna Alergia Autoagresja Choroby zakaźne Hormony tarczycy Kontrola Markery nowotworowe Niedokrwistość Płodność, wzrost Stany zapalne Podświetlany stolik do mikropłytek